Virtuální call centrum šetří peníze

Virtuální call centrum k vašim službám

Využijte naše služby. Virtuální call centrum je vám plně k dispozici. Ušetřete peníze, které můžete investovat do svého rozvoje nebo rozvoje svého projektu. Naši zaměstnanci sedí pohodlně u sebe doma a k práci potřebují telefon, přístup k internetu a počítač. Stačí speciální software pro komunikaci a vše je vyřešeno. Bez vlastních prostor ušetříme peníze za pronájem prostor a jejich provoz. Zaměstnanci zůstávají v pohodlí domova, kde se cítí příjemně a pracovní dobu mohou korigovat podle sebe. Spokojený pracovník má mnohem lepší pracovní morálku a vykazuje lepší výsledky. Zároveň je virtuální call centrum ekologičtější. Zbytečně neutrácíme peníze za vytápění a nezatěžujeme přírodu při dojížděním za prací. Přitom jsou ale poskytovány všechny služby a kvalita nijak nezaostává za standardem.

Vše pro váš byznys

Svůj obor máme zmapovaný a můžeme nabídnout jedinečné know how, které netajíme před světem, ale naopak ho sdílíme i s ostatními. Precizně vypracované call scripty přizpůsobíme vašim aktuálním požadavkům a kdykoliv v průběhu projektu je můžeme upravit. Naši operátoři jsou rozděleni do tří skupin podle dosažené úrovně. Každý z nich má svou technickou specifikaci, proto se na projektu podílí vždy ti nejpovolanější, kteří opravdu vědí, o čem mluví. Pravidelná komunikační školení z našich navolavačů vychovala odborníky na jednání v každé situaci. Zákazník se necítí jako štvaná zvěř, ale rozhovor je veden v příjemném a přátelském duchu. To je velmi důležité, protože dobrý pocit zákazníka je klíčový pro jeho konečné rozhodnutí.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás telefonicky, osobně nebo e-mailem a domluvte si schůzku. Nabízíme vám pomocnou ruku v rozbouřené situaci a společně vše zvládneme. Můžete se na nás spolehnout a vždy s vámi budeme jednat stoprocentně upřímně a férově. Na rovném přístupu si totiž zakládáme. Ukázkou našich výsledků jsou případové studie.
Výhody
Proč se vyplatí
využívat služby
Operátora na klik
 1. 01

  Různé úrovně operátorů - pro všechny typy kampaní

 2. 02

  Různé specifikace operátorů - na různé odvětví

 3. 03

  Strukturované call scripty - pro snadnou analýzu trhu

 4. 04

  Garance flexibility - kampaň kdykoliv zastavíte či upravíte

Zjistěte si jednoduše
cenu kampaně a začněte outsourcovat s námi

Pro kampaně na klíč nebo více informací nás kontaktujte