Marketingový průzkum trhu nastartuje váš byznys

Marketingový průzkum na jedničku

Vrhnout se na trh bez jakékoliv znalosti je odvážné a také dost neprozřetelné. Než se pustíte do projektu, je vhodné investovat do marketingového průzkumu trhu, který analyzuje vaši konkurenci a pomůže vám určit směr podnikání. Jak je na tom vaše konkurence? Kdo jsou vaši zákazníci a co vlastně chtějí? To jsou podstatné otázky a my vám na ně dáme odpovědi. Zahoďte věšteckou kouli. Dodáme tvrdá data, která vám dají jasné a srozumitelné odpovědi.

Špičkové služby call centra

Marketingové průzkumy máme zmáknuté na jedničku a díky našim strukturovaným call skriptům analyzujeme trh. Během let jsme se sami vypracovali a známe nejčastější úskalí na cestě za vlastním byznysem. A nyní pomůžeme i vám. Námi navržené marketingové průzkumy dokážou přesně odhalit všechny procesní chyby, nedostatky a kritická místa. Investicí do kvalitních služeb šetříte peníze, které můžete použít na rozvoj své firmy a produktu. Investujte chytře. O naše dlouholeté know how se rádi podělíme a v těžkých začátcích vám podáme pomocnou ruku. Nebojíme se naše znalosti sdílet. Bereme to jako samozřejmost. Na rovném a férovém přístupu si zakládáme. Kdykoliv během projektu můžeme změnit parametry nebo proces přerušit. Vše je ve vašich rukou.

Nastartujte s námi

U nás neplatíte za prázdné řeči, ale pouze za skutečně provolaný čistý čas. Kontaktujte nás a zajistěte si tým kvalifikovaných operátorů různé úrovně a kvalifikace, kteří se budou naplno věnovat vašemu projektu. Volejte, pište nebo nás navštivte. Společně najdeme to nejlepší řešení na míru vašemu podnikání. Když máte stabilního partnera, tak se i sny stávají skutečností. Dokazují to naše případové studie.

Váš požadavek

 • Průzkum spokojenosti zákazníků
 • Potenciál nového produktu na trhu
 • Průzkum vnímání značky
 • Dotazování spojené se soutěží na míru

Naše řešení

 • Kvalitativní i kvantitativní dotazování
 • Verifikační hovory
 • Spokojenost s nákupem
 • Mystery shopping
Výhody
Proč se vyplatí
využívat služby
Operátora na klik
 1. 01

  Různé úrovně operátorů - pro všechny typy kampaní

 2. 02

  Různé specifikace operátorů - na různé odvětví

 3. 03

  Strukturované call scripty - pro snadnou analýzu trhu

 4. 04

  Garance flexibility - kampaň kdykoliv zastavíte či upravíte

Zjistěte si jednoduše
cenu kampaně a začněte outsourcovat s námi

Pro kampaně na klíč nebo více informací nás kontaktujte