Outsourcing telemarketing: spolupráce s profíky

Soustřeďte se na priority

Každý by se měl držet toho, čemu opravdu dobře rozumí. Bohužel v podnikání musíte často vykonávat spoustu věcí, které jsou pro vás nové a neznámé. Na jednu stranu je to jedinečná příležitost k rozšíření obzorů. Na druhou stranu vás to zdržuje od toho důležitého. Vsaďte na outsourcing telemarketingu a spolupracujte s námi. Delegujte část své práce na specialisty. Proč se zaobírat něčím, co za vás dokážou vyřešit jiní a s mnohem lepšími výsledky? Důvěřujte odborníkům a svěřte část své práce nám. Zvyšte svoji produktivitu a dosáhněte lepších výsledků. Že je externí spolupráce moc drahá? Ale kdepak. Čas jsou peníze a vy svůj drahocenný čas nemusíte ztrácet, ale naopak jej využijete produktivně. Soustřeďte se na priority a díky tomu můžete čas využít smysluplně.

Naše zkušenosti pro váš

V oblasti telemarketingu máme mnohaleté zkušenosti a rádi se o ně podělíme. Naše know how zahrnuje call scripty, které dostanou potenciální zákazníky přesně tam, kam chcete. Naše postupy vám zajistí nové klienty a zmapují trh. Naši operátoři jsou pravidelně školeni a při rozhovoru se s nimi zákazník cítí příjemně. Žádný nátlak ani praktiky vlezlých navolávačů. Díky pravidelným školením znají operátoři techniky správné komunikace a zvládnou se domluvit prakticky s každým.

Domluvte si schůzku

Outsourcing telemarketing je naše parketa a u nás dostanete vše, co budete potřebovat. Soustřeďte se na to, co vám jde nejlépe, a starosti s telemarketingem přenechejte nám. Kontaktujte nás a spojte se s jedničkou na trhu. Kdykoliv máte možnost spolupráci upravit nebo ukončit. Výsledky práce vidíte v reálném čase a jednání je více než férové. U nás platíte pouze za čistý provolaný čas a vaše peníze jsou správně využity. Více si můžete přečíst v našich příspěvcích na blogu.
Výhody
Proč se vyplatí
využívat služby
Operátora na klik
 1. 01

  Různé úrovně operátorů - pro všechny typy kampaní

 2. 02

  Různé specifikace operátorů - na různé odvětví

 3. 03

  Strukturované call scripty - pro snadnou analýzu trhu

 4. 04

  Garance flexibility - kampaň kdykoliv zastavíte či upravíte

Zjistěte si jednoduše
cenu kampaně a začněte outsourcovat s námi

Pro kampaně na klíč nebo více informací nás kontaktujte