Outsourcing call centra: spolupráce na jedničku

Outsourcing call centra

Přesunout část své práce na někoho, kdo tomu rozumí, není slabost. Žádný člověk na světě nemůže znát všechno a dříve či později nastane ve vašem podnikání chvíle, kdy budete muset přizvat další odborníky ke spolupráci. Delegování povinností je základem pro úspěšný rozvoj. Zapojení odborníků nebo externích firem pomůže vaše podnikání rozjet naplno. Pokud se vám nechce zaobírat telemarketingem, tak jsou tu pro vás outsourcing call centra. Investujte své peníze rozumně a věnujte se činnostem, které posunou váš byznys dále. Nemá smysl se trápit, když můžete svěřit část povinností jiným.

Spolupracujte s jedničkami

Naše outsourcing call centra vám nabízí své služby. Spojte se s jedničkami na trhu. Máme perfektně zmáknuté veškeré postupy a nastavíme strategii přesně pro vaši firmu. Potřebujete zjistit povědomí na trhu? Propagovat nový produkt? Domluvit obchodní schůzky? Ať už jsou vaše cíle jakékoliv, naši vyškolení operátoři jsou tu pro vás. Tři úrovně operátorů podle jejich kvalifikace a různá zaměření, tak aby se zákazníkem vždy mluvil navolávač, který danému tématu opravdu rozumí. Zaměstnanci perfektně zvládají komunikaci a dokážou se domluvit i se zarytými odpůrci. Klienti se při hovoru cítí příjemně a rozhovor je veden nenuceně. Nikdo nemá pocit štvané zvěře, což zvyšuje důvěryhodnost. Naši operátoři mají vysokou úspěšnost a hovory nekončí po několika sekundách. Více si můžete přečíst na našem blogu.

Domluvte si schůzku

Projdeme vaše požadavky a vymyslíme strategii, která opravdu funguje. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, takže máte nad projektem absolutní kontrolu. Kdykoliv jej můžeme na vaše přání pozměnit či zcela zastavit. Navíc u nás platíte jen za čistý provolaný čas. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku.
Výhody
Proč se vyplatí
využívat služby
Operátora na klik
 1. 01

  Různé úrovně operátorů - pro všechny typy kampaní

 2. 02

  Různé specifikace operátorů - na různé odvětví

 3. 03

  Strukturované call scripty - pro snadnou analýzu trhu

 4. 04

  Garance flexibility - kampaň kdykoliv zastavíte či upravíte

Zjistěte si jednoduše
cenu kampaně a začněte outsourcovat s námi

Pro kampaně na klíč nebo více informací nás kontaktujte