Navolávání schůzek: váš byznys roste

Navolávání schůzek pro obchodníky

Navolávání schůzek pro obchodníky je důležitá strategie v jejich podnikání, ale bohužel se nesetkává s nadšením ze strany zákazníků. Navolávání má špatnou pověst. Většina potenciálních klientů položí telefon po první větě, a to je velká škoda. Jak pro ně, tak i pro vás. Možná je na čase investovat čas i peníze do někoho, kdo vám přinese opravdové výsledky. Naši operátoři neztrácejí čas žvaněním, ale dokážou mluvit k věci. Zaujmout potenciálního klienta a zvýšit tak šanci na provedení obchodu. Zajistíme vám nenásilně schůzku a další práce je už na vás. A jak to vlastně dokážeme?

Profesionální služby

Naši špičkoví navolávači jsou rozděleni do několika úrovní podle dosažené kvalifikace a také do různě specializovaných odvětví. Proto se každému projektu věnuje člověk, který danému tématu opravdu rozumí a ví, o čem mluví. A dovede v lidech vzbudit důvěru. Zaměstnance pravidelně školíme v komunikaci, aby se klient u rozhovoru cítil příjemně a ne jako štvaná zvěř. Vnucování a podbízení snižuje šance na uzavření obchodu. S námi se zákazník cítí příjemně a hovory nekončí po několika sekundách. Během let jsme rozvíjeli naše know how v navolávání schůzek a nyní jsme špička v oboru. Špičkové služby a perfektní zákaznický servis je u nás samozřejmostí. Rádi se o naše zkušenosti podělíme a pomůžeme nastartovat i vaše podnikání. Nabízíme aktivizační hovory, zákaznickou péči a průzkumy a dotazování.

Zajistěte si naše služby

U nás platíte za čistý provolaný čas a kdykoliv můžete změnit parametry průzkumu nebo jej zcela stopnout. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte stabilního partnera, který s vámi bude jednat na úrovni. Ihned vidíte výsledky a můžete s nimi pracovat. Tak neváhejte a zajistěte si naše služby.
Výhody
Proč se vyplatí
využívat služby
Operátora na klik
 1. 01

  Různé úrovně operátorů - pro všechny typy kampaní

 2. 02

  Různé specifikace operátorů - na různé odvětví

 3. 03

  Strukturované call scripty - pro snadnou analýzu trhu

 4. 04

  Garance flexibility - kampaň kdykoliv zastavíte či upravíte

Zjistěte si jednoduše
cenu kampaně a začněte outsourcovat s námi

Pro kampaně na klíč nebo více informací nás kontaktujte