Externí call centrum

Jak se měří úspěch?

Průzkum trhu je nezbytný pro rozjetí každého nového produktu. Než se pustíte do svého projektu, nechte si svůj ambiciózní nápad zhodnotit. A kdo je ten nejpovolanější? Vaši budoucí zákazníci. Úspěch finálního projektu totiž není měřen jeho dokonalostí, ale spokojeností u zákazníků. Uspokojte zákazníkovy potřeby a váš byznys poroste. Díky našim strukturovaným call scriptům zjistíme, co lidé opravdu potřebují a vy jim to můžete následně nabídnout.

Naše call centrum zvýší vaše šance

Máme pro vás jedinečnou nabídku. Co když vám řekneme, že nemusíte složitě kontaktovat svoji cílovou skupiny a zjišťovat jejich názor. Co když to naše externí call centrum udělá za vás? Zvyšte svoje šance a nechte si ověřit potenciál nového produktu. Naše precizní marketingové průzkumy trhu odhalí veškeré chyby v procesu a upozorní na skryté vady. Každý podnikatel touží vybudovat love brand, ale pro založení značky milované zákazníky potřebujete znát názor potenciálních zákazníků. Jak si stojíte na trhu? Jak vás vnímají zákazníci? Jste jejich oblíbenci nebo radši nakoupí u konkurence? Zjistíme, co vám chybí a splníte si díky call centru sen o přátelské značce. Nabízíme také aktivizační hovory, kampaňové volání a zákaznickou péči.

Jak probíhá naše práce

K dispozici máme různé úrovně operátorů podle jejich zkušeností a profesní specifikace. Na projektu se budou podílet navolávači, kteří dané problematice rozumí a vědí, o čem mluví. Více se dočtete na našem blogu. K dispozici máme strukturované call scripty, které nám pomáhají s analýzou trhu. Jsme však plně flexibilní, a právě probíhající kampaň můžeme kdykoliv ukončit nebo upravit podle vašich požadavků. Garantujeme vám maximální spokojenost a u nás platíte pouze za čistý provolaný čas! Kontaktujte nás a začněte svůj projekt se silným a stabilním partnerem, který vám zaručí ty nejlepší výsledky.
Výhody
Proč se vyplatí
využívat služby
Operátora na klik
 1. 01

  Různé úrovně operátorů - pro všechny typy kampaní

 2. 02

  Různé specifikace operátorů - na různé odvětví

 3. 03

  Strukturované call scripty - pro snadnou analýzu trhu

 4. 04

  Garance flexibility - kampaň kdykoliv zastavíte či upravíte

Zjistěte si jednoduše
cenu kampaně a začněte outsourcovat s námi

Pro kampaně na klíč nebo více informací nás kontaktujte