Navolávání klientů: získejte nové zákazníky

Aktivizujte zákazníky, pomůže navolávání

Vyzkoušeli jste už úplně všechno, ale zoufale se vám nedostává nových zákazníků? A co zkusit jiný komunikační kanál? Navolávání klientů je jednoduché a účelné. Vyzkoušejte metodu, která opravdu funguje. Dokážeme jednoduchými, ale účinnými call scripty ověřit zájem zákazníků. Vyřešíme celý proces onboardingu a sjednáme za vás nové smlouvy. A vaši zákazníci se s námi budou cítit skvěle, protože se nechováme jako vlezlí prodejci. Komunikaci máme zvládnutou na jedničku a svoje zaměstnance pravidelně proškolujeme a své metody zdokonalujeme. Snadno se tak domluvíme i se zarytými odpůrci telefonování. Nabízíme také kampaňové volání, zákaznickou péči a průzkumy a dotazování.

Naše know how

Během naší práce jsme nasbírali řadu zkušeností. V navolávání klientů jsme špička v oboru a rádi se s vámi podělíme o nabyté know how. Díky našim zkušenostem oslovíte potenciální zákazníky, které přetavíte ve skutečné klienty. A o to právě jde. Potřebujete, aby u vás lidé skutečně nakoupili nebo uzavřeli smlouvu. Naši vyškolení operátoři jsou rozděleni do tří úrovní podle zkušeností a jsou připraveni kdykoliv vyřizovat hovory. Školení z komunikace se vyplácí, protože se klienti necítí pod tlakem, ale vedou příjemný hovor, který nenásilně směřuje k objednávce či představení nového produktu. V projektu máte vždy hlavní slovo a kdykoliv upravíme parametry podle aktuálních požadavků. Také můžeme průzkum stopnout a ihned uvidíte výsledky naší práce. Platíte si za skutečně provolaný čas.

Rozjeďte to s námi

Nastartujte svůj byznys s námi. Nabízíme vám spolupráci stabilního a spolehlivého partnera, který vás nikdy nenechá na holičkách. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Zavolejte nám nebo napište. Zakládáme si na rovném přístupu a vždy s vámi budeme jednat férově a přátelsky.

Váš požadavek

 • Navolávání obchodních leadů
 • Akvizice nových zákazníků
 • Přímý prodej
 • Proces onboardingu klienta (např. vytvoření uživatelského účtu)
 • Sjednávání schůzek

Naše řešení

 • Obvoláme všechny potenciální zákazníky a předáme vám kvalifikované obchodní leady
 • Vyškolení operátoři představí zákazníkům vaši službu a nasměrují je k objednávce
 • Přirozenou formou informujeme o novém produktu či službě
 • Sjednáme vám schůzky ve vámi požadované datum a čas

Každý operátor se řídí jednoduchými pravidly

Vést telefonní hovor se zákazníkem lidským způsobem, avšak s jasným cílem umět klienta zaujmout, nenechat se odradit neúspěchem, zjistit spokojenost či nespokojenost a hlavně vytvořit i ze zarytého odmítače nového spokojeného zákazníka.
Výhody
Proč se vyplatí
využívat služby
Operátora na klik
 1. 01

  Aktivní operátoři - vždy připraveni vyřídit hovory

 2. 02

  Výsledky - ihned vidíte výsledky svých kampaní

 3. 03

  Garance flexibility - kampaň kdykoliv zastavíte či upravíte

Zjistěte si jednoduše
cenu kampaně a začněte outsourcovat s námi

Pro kampaně na klíč nebo více informací nás kontaktujte